b2b@domtom.com.pl  +48 12 642-95-95 +48 12 643-69-52

O nas

Firma DOMTOM Tomasz Antkiewicz – KOMPLEKSOWE ZARZĄDZANIE HIGIENĄ powstała w roku 2003. Stworzona z nastawieniem, że pracownicy będą jej największą wartością. Takich wybieramy: chętnych do pracy i zaangażowanych. Mamy w Zespole osoby z 14-letnim stażem, które wdrażają nowe, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszą naturalną siłą napędową są ludzie. Świadomość kompetencji, optymizm i chęć współdziałania stanowią bazę do rozwoju i rozszerzania działalności. Dziś DOMTOM daje zatrudnienie ponad 20 osobom, wśród nich bardzo młodym i obiecującym.
Pierwsze kroki Firmy to sprzedaż preparatów do usuwania śniegu i lodu. Szybko, bo już w 2004 roku dołączyliśmy do oferty chemię profesjonalną i artykuły higieniczne. Od początku starannie dobieramy Partnerów biznesowych kierując się ich etyką pracy i wartościami, jakie wyznają. Dbamy o jakość, jak i szeroki wachlarz oferowanych produktów, aby spełnić indywidualne potrzeby każdego z naszych Klientów.
Specjalizujemy się w sprzedaży produktów skierowanych do Klientów o wysokich standardach w utrzymaniu czystości. Obsługujemy producentów żywności, dla których priorytetem jest sprostanie wymogom systemu HACCP. Mamy szeroką ofertę dla Oświaty, branży hotelowej i wielu innych. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i rekomendacje, które od Państwa płyną. Sprzedaż to tylko fragment naszych działań. Oferujemy serwis i szkolenia dzieląc się tym, na co od lat pracujemy.
W związku ze stałym rozwojem mamy za sobą już kilka przeprowadzek i zmian adresów. Pierwszego kwietnia 2017 wróciliśmy do korzeni przenosząc Firmę do nowego budynku magazynowo-biurowego przy ul. Wańkowicza 133 w Krakowie. To pod tym adresem powstała marka DOMTOM i tutaj będziemy ją konsekwentnie rozwijać.
Zapraszamy!